Historia i misja forum

Historia i misja forum

Forum BETSAMPLE powstało jako alternatywa dla wielu forów, blogów i grup w mediach społecznościowych skupiających użytkowników wymieniających się informacjami na temat wydarzeń sportowych, typów bukmacherskich i analiz. Grupa kilkudziesięciu osób, która od długiego czasu współpracowała na różnych platformach postanowiła zebrać się w jednym miejscu i stworzyć nowy projekt, oparty na fachowości, doświadczeniu i warsztacie analitycznym zebranych osób. Dzięki szybkiej organizacji, zaangażowaniu i wkładowi poszczególnych osób, a także dobrowolnym dotacjom uruchomione zostało forum BETSAMPLE, z pełną obsługą techniczną na nowoczesnej platformie.

Podstawowym założeniem działalności forum BETSAMPLE jest dostarczanie zarejestrowanym użytkownikom rzetelnych informacji dotyczących wydarzeń sportowych, analiz poszczególnych spotkań oraz umożliwienie wymiany poglądów na te tematy. Bazę użytkowników tworzy grupa założycieli forum oraz użytkownicy przyjęci w toku rekrutacji, która obejmuje między innymi weryfikację wiedzy i warsztatu każdego nowego użytkownika chcącego współtworzyć społeczność na forum. BETSAMPLE to projekt w pełni niezależny finansowo od firm oferujących pośrednictwo w zawieraniu zakładów bukmacherskich. Oznacza to iż nie umieszczamy na naszych stronach materiałów sponsorowanych przez firmy bukmacherskie, nie reklamujemy tych firm i nie bierzemy udziału w żadnych programach partnerskich. Polityka ta pozwala na utrzymanie wysokiej jakości zasobów na forum, wolnych od powiązań czy ingerencji przedstawicieli branży bukmacherskiej i położenie nacisku na wartość merytoryczną analiz, a nie na ich ilość.

Rejestracja konta na naszym forum i korzystanie z jego zasobów są bezpłatne. Nowo zarejestrowani użytkownicy trafiają do okresu próbnego, trwającego najczęściej od dwóch do czterech tygodni, w trakcie którego prowadzą tematy z własnymi analizami i mają dostęp jedynie do części zasobów forum. Administracja i Moderatorzy forum oceniają wartość merytoryczną analiz i typów przedstawionych przez użytkowników i na tej podstawie decydują o przyjęciu w poczet pełnoprawnych użytkowników bądź odrzuceniu kandydatury.

Alternatywnie, osoby które są w stanie udokumentować/udowodnić swoje umiejętności analityczne i typerskie na podstawie wcześniejszej działalności w innych miejscach (konta na innych forach bukmacherskich, prowadzenie bloga/serwisu z typami, działalność w serwisach typu oddsportal itd.), mogą zostać przyjęte na forum z zastosowaniem krótszego okresu próbnego bądź w ogóle z jego pominięciem. Każdy taki wniosek jest indywidualnie rozpatrywany przez administrację.

Taka forma rekrutacji nowych użytkowników gwarantuje nam utrzymanie dobrej jakości bazy userów oraz samych treści zamieszczanych przez nich na forum.

Naszym celem jest konsekwentne zwiększanie zasobów forum o kolejne merytoryczne analizy i typy bukmacherskie. Jednocześnie stale dbamy o powiększanie bazy użytkowników. Jesteśmy otwarci na nowe osoby, posiadające wiedzę o konkretnych dyscyplinach sportowych, umiejące przekazać ją innym i gotowe aktywnie współtworzyć naszą społeczność. Zapraszamy do dołączenia do nas!

Forum BETSAMPLE jest zarejestrowane w Wielkiej Brytanii i podlega tamtejszym przepisom prawa.

3 komentarze

Masz pytanie? Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *