Jak uzyskać dostęp do forum?

REJESTRACJA KONTA NA FORUM BETSAMPLE

Zależy nam na skupieniu w jednym miejscu najlepszych typerów i ludzi posiadających dużą wiedzę z zakresu różnych dyscyplin sportowych, gotowych do aktywnego wymieniania się tymi informacjami i współdziałania z innymi. Dlatego przed dołączeniem do forum administracja weryfikuje umiejętności i doświadczenie kandydata. Dzieje się to na dwa sposoby: użytkownik, który chce dołączyć do naszej społeczności na stałe i uzyskać pełny dostęp do zasobów forum jest przyjmowany natychmiast po przedstawieniu wcześniejszej historii zakładów w innych miejscach (konta na innych forach bukmacherskich, prowadzenie bloga/serwisu z typami, działalność w serwisach typu oddsportal/blogabet itd.). W przypadku gdy użytkownik nie jest w stanie wykazać swoich dobrych wyników historycznych, musi przejść weryfikację wiedzy i umiejętności analitycznych w formie okresu próbnego.

Natychmiastowe przyjęcie na podstawie historii typów / wyników

Osoby które są w stanie udokumentować/udowodnić swoje umiejętności analityczne i typerskie na podstawie wcześniejszej działalności w innych miejscach (konta na innych forach bukmacherskich, prowadzenie bloga/serwisu z typami, działalność w serwisach typu oddsportal, blogabet itd.) są przyjmowani na forum niezwłocznie po weryfikacji i pozytywnej ocenie wyników przez administrację forum. Kryteria oceny historii typów użytkownika to: ilość typów, yield, stawkowanie, profit oraz wartość merytoryczna analiz jeśli użytkownik argumentował swoje typy.

W celu przyjęcia na forum na podstawie historii typów z innych miejsc zainteresowany kandydat powinien skontaktować się z administracją forum w celu weryfikacji wyników.

Okres próbny

W przypadku gdy kandydat nie jest w stanie wykazać swoich dobrych wyników typerskich z przeszłości bądź jego wyniki były niezadowalające, to po rejestracji konta użytkownik zakłada i prowadzi swój temat weryfikacyjny w specjalnym dziale, gdzie regularnie zamieszcza typy wraz z analizami wydarzeń sportowych. Podczas okresu próbnego użytkownik ma dostęp jedynie do części zasobów forum. W temacie weryfikacyjnym użytkownik podaje typy przedmeczowe wraz z kilkoma zdaniami analizy.

Nie oczekujemy od użytkowników w okresie próbnym osiągania kosmicznej skuteczności czy wygranych na siłę. Nie oczekujemy polowania wyłącznie na wysokie kursy. Nie wymuszamy na nikim pisania wielostronicowych analiz odnośnie każdego typu, ani podawania kilkunastu typów dziennie z przeróżnych dyscyplin sportu.

Administracja wraz z moderatorami forum oceniają umiejętności analityczne użytkownika, który chce do nas dołączyć. Kryteriami weryfikacyjnymi są przede wszystkim wiedza o danej dyscyplinie lub dyscyplinach sportowych, umiejętność przelania jej na tekst, umiejętność uzasadniania i argumentowania swoich spostrzeżeń. Kryterium pomocniczym – ale nie decydującym – jest również profit i skuteczność typów podanych w temacie weryfikacyjnym.

Użytkownicy zweryfikowani stają się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności i uzyskują pełny dostęp do forum – mogą rozpocząć pisanie własnych analiz w działach, prowadzić swój temat w dziale KUPONY i śledzić tam innych typerów, podawać zakłady w systemie LIVE czy podawać i pobierać typy z Oferty Dnia. Użytkownicy odrzuceni w okresie próbnym mogą ponownie ubiegać się o przyjęcie na forum po upływie trzech miesięcy. Przyczynami odrzucenia użytkownika podczas okresu próbnego mogą być: wyjątkowo słaby wynik kandydata, kiepska jakość analiz, próby oszustwa, kopiowanie cudzych typów lub analiz, a także zaprzestanie regularnego podawania typów.

Mechanizm weryfikacyjny zapewnia nam z jednej strony rozwój przez poszerzanie naszej bazy użytkowników o osoby posiadające dużą wiedzę, motywację i chęć do jej przekazywania innym użytkownikom, z drugiej strony służy wyeliminowaniu użytkowników nastawionych wyłącznie na pobieranie informacji z forum, bez dawania czegoś od siebie oraz użytkowników ewidentnie nie mających pojęcia o bukmacherce.