Forum BETSAMPLE powstało jako alternatywa dla wielu forów, blogów i grup w mediach społecznościowych skupiających użytkowników wymieniających się informacjami na temat wydarzeń sportowych, typów bukmacherskich i analiz. Grupa kilkudziesięciu osób, która od długiego czasu współpracowała na różnych platformach postanowiła zebrać się w jednym miejscu i stworzyć nowy projekt, oparty na fachowości, doświadczeniu i warsztacie analitycznym zebranych osób. Dzięki szybkiej organizacji, zaangażowaniu i wkładowi poszczególnych osób, a także dobrowolnym dotacjom uruchomione zostało forum BETSAMPLE, z pełną obsługą techniczną na nowoczesnej platformie.

Podstawowym założeniem działalności forum BETSAMPLE jest dostarczanie zarejestrowanym użytkownikom rzetelnych informacji dotyczących wydarzeń sportowych, analiz poszczególnych spotkań oraz umożliwienie wymiany poglądów na te tematy. Bazę użytkowników tworzy grupa założycieli forum oraz użytkownicy przyjęci w toku rekrutacji, która obejmuje między innymi weryfikację wiedzy i warsztatu każdego nowego użytkownika chcącego współtworzyć społeczność na forum. BETSAMPLE to projekt w pełni niezależny finansowo od firm oferujących pośrednictwo w zawieraniu zakładów bukmacherskich. Oznacza to iż nie umieszczamy na naszych stronach materiałów sponsorowanych przez firmy bukmacherskie, nie reklamujemy tych firm i nie bierzemy udziału w żadnych programach partnerskich. Polityka ta pozwala na utrzymanie wysokiej jakości zasobów na forum, wolnych od powiązań czy ingerencji przedstawicieli branży bukmacherskiej i położenie nacisku na wartość merytoryczną analiz, a nie na ich ilość.

Nowo zarejestrowani użytkownicy aby uzyskać pełny dostęp do forum muszą wykazać swoje dobre wyniki w typowaniu na jeden z dwóch sposobów:

  • przedstawienie administracji wiarygodnej historii zakładów z portali typerskich (oddsportal/blogabet) lub innych forów bukmacherskich / blogów / portali społecznościowych;

  • w braku takiej historii – przejście okresu próbnego, trwającego najczęściej od dwóch do czterech tygodni, w trakcie którego kandydat prowadzi temat z typami oraz własnymi analizami i ma dostęp jedynie do części zasobów forum.

Administracja i Moderatorzy forum oceniają historię zakładów bądź wartość merytoryczną analiz i typów przedstawionych przez użytkowników w tematach próbnych i na tej podstawie decydują o przyjęciu w poczet pełnoprawnych użytkowników bądź odrzuceniu kandydatury.

Taka forma rekrutacji nowych użytkowników gwarantuje nam utrzymanie dobrej jakości bazy userów oraz samych treści zamieszczanych przez nich na forum.

Naszym celem jest konsekwentne zwiększanie zasobów forum o kolejne merytoryczne analizy i typy bukmacherskie. Jednocześnie stale dbamy o powiększanie bazy użytkowników. Jesteśmy otwarci na nowe osoby, posiadające wiedzę o konkretnych dyscyplinach sportowych, umiejące przekazać ją innym i gotowe aktywnie współtworzyć naszą społeczność. Zapraszamy do dołączenia do nas!

Forum BETSAMPLE jest zarejestrowane w Wielkiej Brytanii i podlega tamtejszym przepisom prawa.